شرکت حمل و نقل آذر تیزرو تبریز

شرکت باربری در تبریز

زندگی در شهرهای بزرگ مناسبات مربوط به خود را داشته و احتیاجات خود را بوجود آورده است. در جهانی که ارتباطات حرف اول را می زند، تقریبا تمام اقشار جامعه برای بقای خود مجبور به داشتن تعامل حداقل با اقشار به خصوص دیگری هستند و این موجب شده که داد و ستدهای ویژه ای در بین مردم بوجود آید. این روابط و مناسبات لزوم صنعتی به عنوان حمل و نقل را باعث شده است که امروز دیگر مردم در انجام امور روزمره همچون حمل و ارسال بار به آن نیاز پیدا می کنند. در این مقاله می خواهیم در خصوص باربری با تریلی صحبت کنیم و شرکت باربری با تریلی از تبریز را معرفی نماییم. با ما همراه باشید!

باربری با تریلی

همانطور که گفتیم کارخانجات شهرهای بزرگ، همه جوره نیاز به باربری و بویژه باربری با تریلی را بارور کرده است. کافیست فصل و زمان ارسال محصول از کارخانجات را در محدوده به خصوصی از سال به یاد آورید و یا نگاهی به کارخانجات مختلف موجود در این کلانشهرها و حجم زیاد تولید آنها در زمینه های مختلف بیندازید. آنگاه متوجه می شوید که مدیریت کلان چنین پروسه ای آن هم در مقیاس کشوری یا بین المللی، اصلا کار ساده ای نیست و حتما تیم منسجم و کار کشته ای می طلبد که چنین کاری را بر عهده گرفته و خدات مورد نیاز آن را ارائه دهد.

شرکت باربری با تریلی از تبریز

شرکت باربری همان هویت حقوقی در سطح جامعه است که از طریق یک تیم با تجربه و کاردان در زمینه باربری چنین وظیفه ای را بر عهده گرفته و خدمات مورد نیاز در این زمینه را به همشهریان خود ارائه می دهد. البته شرکت های مختلف باربری خدمات مخصوص به خود را دارند و شیوه های مختلفی هم برای انجام این کار در پیش می گیرند. روش های مختلف هوایی، دریایی و زمینی و نیز استفاده از ماشین آلات مختلف در روش حمل زمینی و تعرفه های قیمتی که برای هر یک در نظر می گیرند، این تفاوت ها را مشخص می سازد.

شرکت حمل و نقل آذر تیزرو تبریز انواع بار شما مشتریان عزیز را از طریق تریلی و یا هر وسیله نقلیه دیگری از تبریز به تمام نقاط کشور (حتی دور افتاده ترین آنها) ارسال می کند و در این بین مقرون به صرفه ترین هزینه های حمل را دارد. استفاده از خدمات باربری با تریلی زمانی مناسب است که حجم و وزن بار بسیار زیاد باشد. در ادامه به شرح کامل خدمات مربوط به باربری با تریلی می پردازیم. با ما همراه باشید!

انواع ماشین مناسب برای باربری با تریلی

با توجه به باری که قرار است جابجا شود، نوع ماشین یا تریلی که مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت است. در حالت کلی به ماشین های سنگینی که برای بارکشی از آنها استفاده می شود، تریلی گفته می شود که تا 24 تن بار راه هم می تواند جابجا نماید. تریلی ها در برندهای مختلفی همچون مرسدس بنز، ولوو، اسکانیا و صدها برند دیگر ساخته می شوند و بهترین ابزار برای حمل بار داخلی و بین المللی محسوب می شوند. اما انواع مختلف این نوع ماشین با هم تفاوت هایی دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

تریلی لبه دار

به تریلی هایی گفته می شود که اندازه ارتفاع دیواره های انها 80 سانتی متر است و برخی از آنها دیواره قابل باز شدن دارند و به آنها تریلی بغل باز شو یا بغلدار می گویند. بارهایی که بارگیری آنها بواسطه لیفتراک انجام می شود را از طریق این نوع تریلی جابجا می کنند. چرا که بغل های این نوع تریلی باز می شود و بارگیری بسیار راحت انجام می گیرد.

تریلی تیغه دار

برای حمل و نقل کانتینر های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت از این نوع تریلی استفاده می شود. دقت کنید که هر نوع باری را نمی توان با این تریلی جابجا کرد و برای باربری معمولی مناسب نیست.

تریلی کفی

این نوع تریلی از دیواره خبری نیست و برای بارگیری بارهای معمولی مناسب نیست. این نوع تریلی نیز برای بارهایی مناسب است که بواسطه لیفتراک بارگیری می شوند. بارهایی مثل سنگ، بارهای ترافیکی و ماشین ها.

تریلی تانکری

این نوع تریلی از یک تانکر سرپوشیده برخوردار است و در نتیجه برای حمل انواع مایعات و سیالات مناسب است. این تانکرها از استیل ساخته می شوند و برای حمل سیالاتی همچون آب، روغن، بنزین و خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند.

تریلی میکسر

این ها نیز دارای مخزن هستند و از آنها برای حمل وسایل ساختمان سازی استفاده می شود. وظیفه اصلی آن ترکیب بتن با دیگر مصالح ساختمانی است. مخزن این نوع تریلی به گونه ای ساخته می شود که بتن هرگز در داخل آن خشک نشود!

باربری داخلی و بین المللی با تریلی

تریلی یک ماشین غول پیکر و بسیار پر توان برای حمل انواع بار است که می توان از آن هم برای مسافت های داخلی و هم بین المللی استفاده کرد. ضمنا زمان حمل بار با تریلی به نسبت معقول است و با توجه به وزن باری که جابجا می کند، خیلی کند نیست. هزینه آن نیز بسیار مقرون به صرفه است و در نتیجه برای بسیاری از صاحبان بار در همه جای دنیا بسیار مقرون به صرفه تمام می شود. شما می توانید با شرکت آذرتیزرو در تبریز تماس گرفته و برای حمل بار از تبریز به هر نقطه از کشور یا خارج از کشور که خواستید، مشاوره رایگان دریافت نمایید! همچنین نرخ هزینه های حمل بار با تریلی را از ما بپرسید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *