معرفی ماما حمل و نقل سازمان ها را تقویت می کنیم

شرکت حمل و نقل آذر تیزرو تبریز با انجام عملیات باربری، و حمل بار و ارسال بار از مبدا تبریز به سراسر جهان، خیال شما را از بابت خدمات حمل بار آسوده می نماید.
درباره آذر تیزرو تبریز

حمل باردرباره شرکت حمل و نقل آذر تیزرو تبریز

آذر تیزرو تبریز، شرکت باربری و اتوبار کالا سالهاست در زمینه حمل و نقل زمینی، و باربری داخلی و خارجی حضور پررنگی در صنعت حمل و نقل کشور داشته است.

این شرکت حمل و نقل زمینی، با سابقه فعالیت 20 ساله، و با در اختیار داشتن انواع وسایل نقلیه ، مخصوصا سنگین، و کسب تجربه های ارزشمند، و همچنین الگوبرداری و بومی سازی از سیستم های پیشرفته و علمی اروپایی، همواره بهترین خدمات را برای مشتریان خود، اعم از تولیدکنندگان، بازرگانان و فعالان حوزه تجارت ارائه کرده است.

image

حمل و نقل زمینی

تخصص ما حمل بار زمینی است

image

سابقه 20 سال

20 سال تجربه و سابقه

image

تعهد

پشتوانه ما مشتریانمان است

دلایل انتخاب ما

شرکت حمل بین الملل آذر تیزرو تبریز، از سال 1380 در حوزه حمل بار، در تبریز شروع به فعالیت نموده. و با مدیریت علمی و صحیح، قانونمند و اصولی این مهم را ادامه داده است. هدف و اولویت اصلی ما، سلامت بار و تحویل بر اساس تعهداتمان است. تفاوت آذر تیزرو با سایر شرکت های حمل و نقل، در یکپارچه بودن ساختارمان است. که این امر از سیستم های پیشرفته اروپایی الگوبرداری و بومی سازی شده است.

مشاوره و ثبت درخواست ها

بررسی سلامت بار

صدور بارنامه و بیمه نامه

پیگیری و تحویل بار

image
7300
بیش از 7000 حمل نقل و تحویل بار
image
215 +
دسترسی به بیش از 200 راننده باتجربه
image
20 +
بیش از 20 سال سابقه فعالیت
image
1 +
دارنده مجوز حمل از پایانه
image

همکاری و اعتماد به شرکت آذر تیزرو تبریز، به صرفه ترین و درست ترین انتخاب برای مجموعه شیرین قصر بوده است، چرا که تعهد آنها و پیگیری های ایشان، روند رد کردن گمرک را برای ما تسهیل نمود. از شما واقعا متشکرم

مدیر پخش بین الملل شیرین قصر
مشتری
image

متعهدترین شرکت باربری و حمل و نقل که با آن کار کرده ایم، یقینا شما بوده اید. صمیمانه از اقای مظفر مولودی و همکاران خوش انرژی شان کمال تشکر را دارم.

مدیر عامل بازرگانی خلیلی
مشتری
image

از رفتار حرفه ای شما و پرسنل محترمتان بی نهایت ممنونم. مطمئنا در پروژه های دیگری که از مبدا تبریز اقدام به بارگیری شود، فقط و فقط از شما درخواست خدمات خواهیم داشت.

شرکت مدیریت منابع ارژنگ
مشتری